محل تبلیغات شما

بیوگرافی کامل نوید محمدزاده

نوید محمدزاده : در این قسمت در سایت ول اف قصد داریم برای شما دوستان عزیز جدید ترین بیوگرافی این بازیگر خوب ایرانمون رو بزاریم پس با ما همراه باشید

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده در چه سالی بدنیا آمده است

نوید محمدزاده در فروردین ماه سال 1365 در شهر ایلام بدنیا امد

بازیگری را در چه سالی آغاز کرد

محمدزاده بازیگری را از سال 82 در مؤسسه هفت هنر کرج شروع کرد و در این موسسه زیر نظر هنرمندانی همچون محمد یعقوبی، مهتاب نصیرپور، علی سلیمانی، و امیر قنبری آموزش را دید. او تا سال 86 فعالیت حرفه ای نداشت

اما در این سال در فیلم در میان ابرها» به کارگردانی روح الله حجازی در نقش مکمل مرد بازی کرد. نوید محمدزاده در همان سال ها در جشنواره استانی تئاتر تهران جوایزی را دریافت کرده و پس از آن نیز در جشنواره یازدهم تئاتر دانشگاهی جایزه بازیگری دوم مرد را دریافت کرد

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده توانست در سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر با بدست اوردن آرای داوران به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد سیمرغ را بدست اورد . اما به علت فشار گروه هایی خارج از سینما فیلم عصبانی نیستم از بخش مسابقه خارج و جایزه به رضا عطاران رسید.

نوید برای بازی در فیلم ابد و یک روز در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد

نوید محمدزاده

حضور نوید محمدزاده در فیلم لانتوری

فیلم لانتوری با بازی نوید محمدزاده و باران کوثری و بهرام افشاری ساخته رضا درمیشیان در پایان چهارمین روز جشنواره در نخستین دقایق روز جمعه در برج میلاد به نمایش درآمد. این فیلم در جشنواره بین المللی برلین نیز نمایش داده شد ولی جایزه ای را نتوانست کسب کند

از فوتبالیست شدن تا بازیگری

من فوتبال بازی می کردم و عاشق فوتبال بودم حتی قرار شده بود بروم تیم نوجوانان سایپا اما دوم دبیرستان بودم فیلم سوته دلان علی حاتمی را با بازی فوق العاده بهروز وثوقی و همان شب فیلم قیصر را دیدم و روز بعد رفتم ویدیو کلوپ و فیلم صورت زخمی پاچینو را گرفتم؛ دیگر واقعا دچار جنون شده بودم…»

دیگ بهروز وثوقو تو خودم میدیدم واس همین عشق به بازیگری پیدا کردم و به جای فوتبال به بازیگری روی آوردم و عاشقانه حرفه ام را دوست دارم

بازیگر

عکس نوید محمدزاده در کنار پیمان معادی

دلیل محبوب شدن او

حضور نوید محمد زاده در فیلم ناهید سال 93 به کارگردانی آیدا کیخانی که در خارج از کشور جوایز متعددی را گرفت تواسنت در انجا خودی نشان بدهد، سپس حضور در عصبانی نیستم که فیلم توقیف شده بود اعتبارش رو بیشتر کرد. فروش بالای فیلم های لانتوری، ابد و یک روز و خشم و هیاهو او را شناخته ترو معروف تر نمود

نوید محمدزاده

تعداد سیمرغی که او توانسته بدست بیارد

نوید محمدزاده یکی از پرافتخارترین بازیگران سینمای ایران حساب می شود. 2 بار پیاپی موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر و همچنین تندیس بهترین بازیگر مرد جشن حافظ شده هست. همچنین برای بازی در فیلم بدون تاریخ بدون امضاء موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد بخش افق های جشنواره ونیز شده است.

نوید محمد زاده

انتقاد شدید گودرزی از سینما

حمید گودرزى در برنامه دورهمى مهران مدیری گفت : در گذشته فیلم‌ ها مردم را شاد می کردو نشاط میداد اما این روز‌ها فیلم‌ های غیر واقعی و سیاه نمایی و خیانت را می بینیم و سینما زن‌ ها و مرد‌ها را نسبت به هم بدبین می کنند

با یک زیر لباس در هشت فیلم بازی می کنند بسیاری از این بازیگران چرک هستند و نمیشود به آن‌ها نگاه کرد، آن‌ها داغان هستند چون دو تا داد بیشتر مى زنه و رگ گردنش بیشتر مى زنه بیرون، با زیرپوش و رگ بیرون زده‌ ی گردن سیمرغ بلورین را دریافت می کنند منظورش نوید محمد زاده بود چند روز بعد از این اتفاق یغما گلرویی ترانه سرای شناخته شده کشورمان در پستی شدیدا از گودرزی بابت حرف هایش انتقاد کرد.

در ادامه قصد داریم برای شما دوستان عزیز جدید ترین عکس های نوید محمدزاده در صفحه رسمیش در انستاگرام را بزاریم با ما همراه باشید

نوید
عکس بازیگر
نوید محمدزاده

جدید ترین عکس های نوید محمدزاده در پیج انستاگرامش

محمد زاده
نوید محمد زاده
نوید محمدزاده
محمد زاده
نوید محمد زاده

زیبا ترین عکس های نوید محمدزاده در سال جدید

امید واریم از مطالب لذت برده باشید

می توانید ما رو در انستاگرام فالو داشته باشید

برای فالو کردن بر روی لینک زیر کلیک کنید تا از مطالب روز ما با خبر باشید

جدید ترین عکس های عاشقانه دختر پسر در سال 2020

لباس مجلسی پوشیده شیک و زیبا زنانه سال 2017

لباس مجلسی شیک بلند زنانه سال 2017

فیلم ,جشنواره ,سال ,روز ,مرد ,بازیگر ,بهترین بازیگر ,در فیلم ,ترین عکس ,جشنواره فیلم ,در چه ,بلورین بهترین بازیگر ,سیمرغ بلورین بهترین

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Wilbur's notes Joanne's blog ... ucoxknosob founleophrenhigh NHL Factory Direct Wholesale- Carolina Hurricanes Jerseys Sale Price. Quality Chinese White Granites,Interior And Exterior Decoration,Wooden Grain Marble For Sale Marc's site پایان نامه,رشته تربیت بدنی,رشته ادبیات,دانلود,رشته راه و ترابری,رشته مشاوره,رشته هوا و فضا,رشته روانشناسی,رشته نقشه کشی صنعتی,رشته اقتصاد,رش nazi2274roman